Wulkanizacja oraz serwis i sprzedaż opon – SPEEDGUM

Firma Speedgum powstała i rozwijała się z myślą o klientach poszukujących profesjonalnego i kompleksowego punktu obsługi pojazdów w zakresie serwisu kół i opon samochodowych. Nasz serwis stacjonarny istnieje na Zielonym Ursynowie od 2009 roku. Jesteśmy zlokalizowani w pobliżu Lasu Kabackiego, a dojechać można do nas najszybciej ulicą Puławską.

Od momentu rozpoczęcia działalności przykładaliśmy wszelkich starań do jakości świadczonych usług. Rzetelnie wykonywaliśmy wymianę opon zimowych i letnich oraz usługi wulkanizacyjne, a także serwis kół zapasowych i dojazdowych.

Zawsze zdawaliśmy sobie sprawę, że o jakości usług decydują kwalifikacje pracowników. Zatrudniamy wyłącznie specjalistów, którzy dysponują wieloletnim doświadczeniem pracy w branży motoryzacyjnej.

Korzystamy z nowoczesnych i profesjonalnych maszyn, dzięki którym nasze usługi wykonywane są solidnie i szybko, co pozwala na oszczędzenie Państwa czasu i pieniędzy.

Bogate doświadczenie oraz znajomość rynku pozwalają nam służyć Państwu wsparciem przy dokonywaniu szybkiego i trafnego zakupu. Służymy Państwu profesjonalnym doradztwem i kompleksową obsługą.

Oferujemy możliwość sprawdzenia oraz montażu naszych produktów przy zakupie, dysponujemy wysokiej klasy parkiem maszynowym.

Posiadamy certyfikat uczciwości. Zapewniamy, że dokonanie zakupu u nas stanowi gwarancję jakości i trwałości produktów. Dbamy o Państwa zadowolenie, świadcząc usługi z najwyższą rzetelnością i dbałością o szczegóły.

Serwis i sklep stacjonarny SPEEDGUM.

Adres:
ul. Jagielska 25/27 (wjazd od ul. Koguciej)
02-886 Warszawa

Telefon:
Tel. 609 439 256
Tel. 508 232 740
Tel. (22) 648 00 31

email: kontakt@kola-samochodowe.pl

NIP: 537-197-97-13


Na Allegro.pl od wielu lat – sprawdź nasze oceny i komentarze.

Zapraszamy do Naszego sklepu internetowego.

standard_allegro koła dojazdowe

wymiana opon