Wulkanizacja oraz serwis i sprzedaż opon – SPEEDGUM

Firma SPEEDGUM istnieje z myślą o klientach poszukujących profesjonalnego i kompleksowego punktu obsługi pojazdów w zakresie szeroko rozumianego serwisu kół i opon.
Nasz stacjonarny serwis na warszawskim Ursynowie istnieje od 2009 roku.
Od samego początku naszej działalności dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi wymiany opon letnich i zimowych,wymiany kół dojazdowych oraz usługi serwisowe były na najwyższym poziomie.
Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie pracy w branży motoryzacyjnej.
Zajmujemy się nacinaniem kół oraz sprzedażą i prostowaniem felg stalowych i aluminiowych.
Posiadamy nowoczesne, profesjonalne maszyny, dzięki którym nasze usługi wykonywane są solidnie, szybko i kompleksowo, co pozwala na zaoszczędzenie Państwa czasu i pieniędzy.

Sprzedaż kół oraz felg stalowych i aluminiowych

Oprócz profesjonalnych usług wymiany opon oraz usług serwisowych, nasza firma od wielu już lat zajmuje się również sprzedażą kół dojazdowych, opon oraz sprzedażą felg stalowych i aluminiowych.
Bogate doświadczenie w w/w zakresie oraz znajomość rynku pozwalają nam służyć Państwu wsparciem przy dokonywaniu szybkiego i trafnego zakupu.
Służymy Państwu profesjonalnym doradztwem i kompleksową obsługą.
Oferujemy możliwość sprawdzenia oraz montażu naszych produktów przy zakupie, dysponujemy wysokiej klasy parkiem maszynowym. Posiadamy certyfikat uczciwości.

Zapewniamy, że dokonanie zakupu u nas stanowi gwarancję jakości i trwałości produktów. Dbamy o Państwa zadowolenie, świadcząc usługi z najwyższą rzetelnością i dbałością o szczegóły.

Ponadto oferujemy usługi przechowywania opon letnich i zimowych i zimowych.

 

Serwis i sklep stacjonarny SPEEDGUM.

Adres:
ul. Jagielska 25/27 (wjazd od ul. Koguciej)
02-886 Warszawa

Telefon:
Tel. 609 439 256
Tel. 508 232 740
Tel. (22) 648 00 31

email: kontakt@kola-samochodowe.pl

NIP: 537-197-97-13


Na Allegro.pl od wielu lat – sprawdź nasze oceny i komentarze.

Zapraszamy do Naszego sklepu internetowego.

standard_allegro koła dojazdowe

wymiana opon